Szczotka do sierści BRASHKA dla psa 12cm
  • Szczotka do sierści BRASHKA dla psa 12cm
  • Szczotka do sierści BRASHKA dla psa 12cm

Szczotka do sierści BRASHKA dla psa 12cm

59,00 zł

(59,00 zł szt.)

Dostepność: Dostępny

Ilość
Dostępny

Zapytaj o produkt
Dodaj opinie

Każdy posiadacz psa wie jak bardzo liniejąca sierść przeszkadza w utrzymaniu porządku w domu. Linienie psa czyli cykliczna wymiana sierści jest procesem fizjologicznym, z którym trzeba się zmierzyć zazwyczaj dwa razy w roku.

Dotychczas właściciele czworonogów stosowali różne metody usuwania liniejącej sierści, zazwyczaj stosując tradycyjne szczotki.
Brashka wychodzi naprzeciw tej potrzebie maksymalnie skracając zabieg pielęgnacyjny a przy tym jest w większości przypadków dobrze tolerowana przez psy, ponieważ Brashka nie dotyka i podrażnia skóry podczas czesania.

Braska Dog- to specjalna wersja przeznaczona dla psów średnich i dużych ras. Optymalny rozmiar dopasowany do naszych pupili zapewnia łatwość i wygodę podczas wyczesywania.

Brashką możesz wyczesać cały liniejący włos bez większego wysiłku, sierść nie przyczepia się do szczotki co pozwala na jeszcze szybsze wyczesanie włosa bez zatykania szczotki. Efekt z jakim sierść jest wyczesywana jest oszałamiający, brashka chwyta dosłownie każdy martwy włosek, nie ma również problemu z liniejącym podszerstkiem. Jest łatwa w użyciu, przyjemna dla zwierząt. Specjalnie wyprofilowany kształt brashki leży miękko w dłoni, zarówno osoby dorosłej jak i dziecka.

Szczotka sprzedawana z oryginalnym pokrowcem+gratis otwieracz.

https://www.youtube.com/watch?v=Tj0PhucybMA

https://www.youtube.com/watch?v=uqmH58VyIJE

BRASHKA
BRASHKA-HORSE 12CM
3 Przedmioty
2019-10-09
Nowy produkt

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Szczotka do sierści BRASHKA dla psa 12cm

Napisz swoją opinię