Pavo FibreNuggets jako alternatywa dla paszy objętościowej
Posted by      02/05/2020 15:49:44    1 Comments
Pavo FibreNuggets jako alternatywa dla paszy objętościowej

Odpowiednia ilość wysokowłóknistej paszy objętościowej najlepszej jakości jest podstawą diety każdego konia. Dlatego w szczególnych sytuacjach - kiedy nie jest możliwe zapewnienie podopiecznemu dobrej jakości siana czy sianokiszonki lub na przykład cierpi on na problemy z uzębieniem i nie jest w stanie prawidłowo ich pobierać - konieczne jest dostarczenie alternatyw będących źródłem niezbędnego włókna.

Pavo FibreNuggets jako alternatywa dla paszy objętościowej

Pavo FibreNuggets z powodzeniem może być podawany jako wysokiej jakości zamiennik pasz objętościowych. Duże granulki o wysokiej zawartości włókna, składające się w 100% z traw i ziół z pastwisk podgórza alpejskiego w południowych Niemczech, są nie tylko wyjątkowo wartościowe, ale i doskonale stymulują żucie i produkcję śliny, co oczywiście jest bardzo korzystne dla psychiki konia oraz jego przewodu pokarmowego.  Produkt jest bogaty w naturalne witaminy i pierwiastki śladowe oraz całkowicie wolny od melasy i zbóż, a dzięki kontrolowanemu procesowi suszenia odznacza się najwyższą jakością i jest zupełnie pozbawiony pleśni czy kurzu - dlatego też jest on również idealnym zamiennikiem dla koni borykających się z chorobami dróg oddechowych bądź alergiami.

Produkt dostępny w workach 20 kg.

Share This Post :

1 Comments

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   mar 18, 2020

   Great Article its really informative and innovative keep us posted with new updates. I have read your excellent post. This is a great job. I have enjoyed reading your post the first time. I want to say thanks for this post. And the same is I have to suggest for everyone to contact us today for the best Assignment Help which is out of this world! A service that will provide you with nothing but the best. Writers at Best Essay Writing Services understand that we cannot compromise on the service give to you, and this is why we are dedicated to performing for every Assignment Writing Services.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code