Pavo FibreNuggets jako alternatywa dla paszy objętościowej

Posted by      1 Comments  views (139)
Pavo FibreNuggets jako alternatywa dla paszy objętościowej
Odpowiednia ilość wysokowłóknistej paszy objętościowej najlepszej jakości jest podstawą diety każdego konia. Dlatego w szczególnych sytuacjach - kiedy nie jest możliwe zapewnienie podopiecznemu dobrej jakości siana czy sianokiszonki lub na przykład cierpi on na problemy z uzębieniem i nie jest w stanie prawidłowo ich pobierać - konieczne jest dostarczenie alternatyw będących źródłem niezbędnego włókna.
Pavo Care4Life zawiera wszystko to, co z punktu widzenia żywienia możemy wymyślić, aby wesprzeć zdrowie Twojego konia!
Ta niezwykła pasza dla koni składa się między innymi z surowców bogatych w błonnik i kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, prebiotyków i probiotyków, drożdży, 11 różnych ziół* oraz witamin i minerałów w postaci organicznej. Substancje te odgrywają istotną rolę w procesie oczyszczania organizmu, dzięki czemu resztki zostają właściwie wydalone.

Pavo Ease&Excel- innowacyjna, niskocukrowa, wspierająca żołądek

Posted by      0 Comments  views (177)
Pavo Ease&Excel- innowacyjna, niskocukrowa, wspierająca żołądek
Pavo Ease&Excel jest innowacyjną, wysokostrukturalną i wydajną paszą, opracowaną specjalnie w celu utrzymywania prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej w żołądku. To kompletna pasza treściwa o wysokiej zawartości energii z łatwo przyswajalnego włókna i oleju roślinnego oraz o wyjątkowo niskiej zawartości cukru (6%) i skrobi (8%). Doskonale nadaje się dla koni sportowych wymagających szczególnej uwagi (wrzody, problemy z utrzymaniem kondycji, prob

Horse Line Beta-Glukan 300g.POKUSA

Posted by      0 Comments  views (4337)
Horse Line Beta-Glukan 300g.POKUSA
Bogaty kompleks naturalnych witamin z grupy B zawierający wysoki poziom beta-glukanów (80%) oraz mannano-oligosacharydów (MOS), utworzonych na bazie czystych drożdży browarniczych Saccharomyces cerevisiae. Wysoce istotny składnik diety koni w trakcie rekonwalescencji (po przebytych chorobach i kontuzjach) oraz osłabienia organizmu. Podnosi znacznie wartość odżywczą paszy oraz jej smakowitość. Przez działanie prebiotyczne wpływa na optymalizację t

Horse Line MSM - na stawy POKUSA

Posted by      0 Comments  views (230)
Horse Line MSM - na stawy POKUSA
MSM (metylosulfonylometan) związek siarki biogennej, pozyskiwany z miazgi sosnowej wykazuje działanie przeciwreumatyczniei przeciwzapalnie. Ma znaczące działanie przy regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach. Wspiera budowę ścięgien, więzadeł i mięśni. Uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny. Stymuluje wytwarzanie przeciwciał, przez co wspomaga układ odpornościowy.
  • 1
  • 2
Showing 1 do 5 of 9 (1 Pages)