Jako jeden z niewielu sklepów jeździeckich, prowadzimy selekcję jakości produktów, by w każdym okresie naszej działalności sprostać najwyższym wymaganiom Klienta. Nasz asortyment budowany jest od lat, na bazie doświadczenia i opinii jeźdźców, dlatego cały czas zmienia się, a jakość produktów wzrasta. Przy doborze firm kierujemy się stosunkiem jakości do ceny, wychodząc z założenia, że jakość w tym sporcie zawsze wygrywa.

Najważniejszy jest dla nas Klient i potrzeby z jakimi przychodzi. Staramy się najszybciej jak to możliwe realizować zamówienia i proponować asortyment, który spełni oczekiwania naszych Klientów.

W stałej ofercie mamy ponad 4500 produktów, dostępnych “od ręki”. Stale poszerzamy ofertę, szukając nowości i śledząc światowe trendy.

Służymy fachową poradą, korzystając ze współpracy z trenerami, lekarzami weterynarii oraz dietetykami. Nasi fachowcy, na życzenie Klienta, ułożą odpowiednią dietę, zgodną z potrzebami i wymaganiami stawianymi czterokopytnym podopiecznym naszych Klientów. Suplementację i żywienie koni opieramy na długoletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy z dziedziny zootechniki oraz ciągłym poszerzaniu tej wiedzy.

Hidalgo tworzy zgrany zespół ludzi którzy, na co dzień są związani z jeździectwem. W przypadku pytań bądź wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – bardzo chętnie pomożemy.

Pozdrawiamy,

Zespół Hidalgo